dirzai
FUNKCINIAI DIRŽAImore_vert
FUNKCINIAI DIRŽAIclose
Treneris: Jūratė

Tai aukštesnio intensyvumo bendro fizinio pasiruošimo treniruotė su pakabinamais diržais, kurios metu atliekami įvairūs jėgos pratimai, pasitelkiant tik savo kūno svorį. Su funkciniais diržais gali sportuoti ir daryti visus pratimus taip, kaip ir užsiėmimuose su jėgos treniruokliais. Šios treniruotės nauda: greitas ir efektyvus viso kūno treniravimas, giliųjų raumenų vystymas, riebalinio audinio sluoksnio mažinimas. Tinka bet kokios fizinės parengties, kūno kompleksijos ir bet kokio amžiaus žmonėms, nes treniruotės apkrovą ir tempą kiekvienas gali pasirinkti pagal savo pajėgumus. Rekomenduojama mažai judantiems ar sėdimą darbą dirbantiems žmonėms.

Pump
PUMPmore_vert
PUMPclose
Treneris: Giedrė

Tai vienas efektyviausių būdų vyrams ir moterims sparčiai deginti poodinį riebalų sluoksnį ir ryškinti kūno raumenis. Tai intensyvi, ritmiška treniruotė, kurios metu naudojamos štangutės, svareliai ir step platformos. Treniruotės metu bene didžiausias krūvis tenka pilvo raumenims, nes jie dirba visos treniruotės metu. Taip pat mankštinami viršutinės ir apatinės kūno dalies raumenys. Treniruotė turi aiškią struktūrą: pirmosios minutės skiriamos apšilimui, toliau intensyviai atliekami skirtingi pratimai, skirti 8 raumenų grupėms (krūtinės, nugaros, tricepsų, bicepsų, pečių, kojų, pilvo preso). Pabaigoje - raumenų tempimas ir atpalaidavimas. PUMP treniruotės nėra “lengvi pasivaikščiojimai” – prireiks ir valios, ir susitelkimo, išliesi nemažai prakaito.

Slow&Strong
SLOW&STRONGmore_vert
SLOW&STRONGclose
Treneris: Giedrė

Tai žemo/vidutinio intensyvumo treniruotė, kurios metu atliekami lėti jėgos funkciniai, mobilumo, koordinacijos ir dinaminio tempimo judesiai. Treniruotė užbaigiama trumpa atsipalaidavimo dalimi, kad grįžtume namo įsikrovę ramios geros energijos. Užsiėmimas tinka bet kokio amžiaus ar fizinio pasirengimo žmonėms. Ypatingai rekomenduojama stresą patiriantiems, ieškantiems atsipalaidavimo būdo.

Rato treniruotė
RATO TRENIRUOTĖmore_vert
RATO TRENIRUOTĖclose
Treneris: Dominykas

Tai gana aukšto intensyvumo intervalinė treniruotė, kurios metu pratimai atliekami judant "per stotis" ratu - tiek su savo kūno svoriu, tiek ir naudojant įvairų inventorių. Tai jėgos ir ištvermės treniruotė, kurios metu dirba visi kūno raumenys, stiprinama širdies ir kraujagyslių sistema. Jeigu iš treniruotės tikiesi greito ir efektyvaus kalorijų deginimo, ištvermės didinimo, raumenų stiprėjimo ir puikios nuotaikos – išbandyk šią treniruotę.

Funkcinė treniruotė
FUNKCINĖ TRENIR.more_vert
FUNKCINĖ TRENIR.close
Treneris: Rusnė

Tai vidutinio/aukštesnio intensyvumo treniruotė, kurios metu vystoma žmogaus jėga, lankstumas, koordinacija, balansas, ištvermė. Čia mažai izoliuotų pratimų, nes kūnas daugiausiai treniruojamas kaip vieninga sistema, atliekami funkciniai pratimai, lavinantys kasdieniame gyvenime atliekamus judesius, pvz., svorio kėlimą, lipimą laiptais, siekimą aukštyn ir kt. Skirtingose programose atliekami įvairaus pobūdžio pratimai, dirbama ir su savo kūno svoriu, ir su papildomomis priemonėmis: svareliais, gumomis, kamuoliais, stepais. Pratimus paprasta palengvinti ar pasunkinti, todėl treniruotę gali lankyti skirtingo fizinio pasirengimo žmonės.

Anticeliulitinė treniruotė
ANTICELIULITINĖ TRENIRUOTĖmore_vert
ANTICELIULITINĖ TRENIRUOTĖclose
Treneris: Giedrė / Rusnė

Tai vidutinio intensyvumo riebalų deginimo treniruotė, apimanti efektyviausius pratimus sėdmenų, kojų, pilvo preso stiprinimui ir stangrinimui. Siekiama, kad treniruotės būtų nenuobodžios, todėl dažnai keičiama programa, o pratimams atlikti naudojamas kūno svoris, svareliai, gumos. Daug dėmesio skiriama teisingai pratimų atlikimo technikai. Treniruotės pradžioje daromas kūno apšilimas, o pabaigoje - atpalaidavimas su tempimo pratimais.

Kalanetika
KALANETIKAmore_vert
KALANETIKAclose
Treneris: Dalia

Tai žemo intensyvumo treniruotė, tinkanti įvairaus amžiaus žmonėms, o ypatingai tiems, kurie nemėgsta sudėtingų choreografijų, tikslo pataikyti į ritmą ar lieti prakaitą treniruoklių salėje. Treniruotę sudaro raumenų tempimo bei stiprinimo pratimai, atliekami pulsuojant labai maža amplitude. Kalanetikos treniruotės stiprina raumenis, padeda išlaikyti greičiausiai prarandamą žmogaus kūno savybę – lankstumą, bei teigiamai veikia emocinę pusiausvyrą.

manksta
KINEZITER. MANKŠTAmore_vert
KINEZITER. MANKŠTAclose
Treneris: Solveiga

Kineziterapinė mankšta skirta tiems, kurie kenčia nuo sėslaus gyvenimo būdo sukeltų pasekmių – jaučia įtampą ir skausmus pečiuose, nugaroje, pastebi, kad sumažėjo lankstumas, sunkiai bepastovi ant vienos kojos… Mankštoje pagrindinis dėmesys skiriamas probleminėms raumenų grupėms – stiprinamos silpnesnės, atpalaiduojamos linkusios įsitempti. Nemažai dėmesio skiriame atgauti (palaikyti) optimalią laikyseną – stipriname kūno šerdies raumenis, didiname giliųjų raumenų jėgą ir ištvermę. Siekdami funkcionalaus kūno, atliekame mobilumą didinačius ir pusiausvyrą gerinančius pratimus.

Joga
JOGAmore_vert
JOGAclose
Treneris: Vilma

Skirk laiko sau - pramankštink sustingusį kūną, nuramink skubantį protą. Tiek pakanka, kad apdovanotum save gera savijauta ir sveikata. Jogos praktikos padeda tapti fiziškai stipresniems ir lankstesniems, kovoti su stresu, atpalaiduoti, atgaivinti ir geriau sutelkti protą, surasti harmoniją su savimi ir aplinkiniu pasauliu, pažadinti savo dvasinę prigimtį, saugotis ligų ir tolinti senatvę. Užsiėmimo trukmė 1,5 val.

Joga Senjorams
JOGA SENJORAMSmore_vert
JOGA SENJORAMSclose
Treneris: Vilma

Užsiėmimas skirtas vyresnio amžiaus žmonėms, norintiems praktikuoti mažesnio intensyvumo jogą. Čia mokome teisingai atlikti raumenų tempimo bei kūno stiprinimo, pusiausvyros pratimus, kvėpavimo sistemą valančius bei deguonimi organizmą prisotinančius kvėpavimo pratimus. Naudojame protą ir emocijas raminančias metodikas. Užsiėmimo trukmė 1 val.

Nirvana
KVĖPUOK-JUDĖK-STIPRĖKmore_vert
KVĖPUOK-JUDĖK-STIPRĖKclose
Treneris: Jolanta

Tai kvėpavimo, tempimų, funkcinių judesių ir balanso treniruotės. Užsiėmimas prasideda lengvai – „kvėpavimo įjungimu“ ir apšilimu. Pagrindinės dalies pratimai sukurti taip, kad paskirstytų krūvį skirtingoms raumenų grupėms. Pirmieji pratimai atliekami kasdienybėje įprastu tempu, paskui kvėpavimas ir judesiai lėtinami, vis labiau įdarbinami gilieji raumenys, užtikrinantys stabilumą, taisyklingą laikyseną. Treniruotė baigiama atvėsimu ir giliu atsipalaidavimu.

fdance
FITNESS DANCEmore_vert
FITNESS DANCEclose
Treneris: Erika

Šiose treniruotėse susijungia šokis ir sportas. Treniruočių metu mokysimės nesudėtingų choreografijų, tad šokio patirtis nėra būtina. Treniruotė susideda iš apšilimo, šokių, sporto bei tempimo pratimų. Trenerė garantuoja, jog treniruočių metu išliesite daug prakaito, bet išeisite geresnės nuotaikos. Kadangi Erika mėgsta kūrybinius iššūkius, šokiams muziką galėsite išsirinkti ir patys.

Kangoo jumps
KANGOO JUMPSmore_vert
KANGOO JUMPSclose
Treneris: Vitalij

Tai užsiėmimai su specialiais šokinėjimo batais, padedantys treniruoti širdį, numesti svorio, pasikrauti energija, vystoma pusiausvyra ir koordinacija, lavinama ištvermė. Su Kangoo Jumps dirba visos raumenų grupės, per valandą paprastai sudeginama apie 1000 kalorijų. Specialios konstrukcijos batai padeda apsaugoti stuburą nuo traumų bei sumažina apkrovą kelių sąnariams net 80%.

Registracija
Solo Latino
SOLO LATINOmore_vert
SOLO LATINOclose
Treneris: Jurgita

Ar Lotynų Amerikos šokiai šokami tik poroje? Nebūtinai ! Tam, kad išmoktum judėti kaip Latino šokėjas, visai nebūtina turėti porą - pakanka tavo noro šokti. Solo Latino pamokose nuo pačių pagrindų išmoksi šokti niekada iš mados neišeinančius Lotynų Amerikos šokius - salsą, bačiatą, sambą, rumbą, džaivą, čia čia čia.

Savigyna suaugusiems
SUAUGUSIŲ SAVIGYNAmore_vert
SUAUGUSIŲ SAVIGYNAclose
Treneris: Sergej

Užsiėmimų metu mokoma greitai ir efektyviai reaguoti į iškilusį pavojų ar susidūrus su realia agresija. Laviname jėgą ir savigynos įgūdžius, mokomės kontroliuoti savo veiksmus tam, kad užsitikrintume saugumą. Užsiėmimai vyksta mažoje grupėje, gali dalyvauti įvairaus amžiaus moterys ir vyrai. Savigynos moko ir patirtimi dalinasi Sergejus - patyręs karatė instruktorius, buvęs policijos darbuotojas, mobilios kuopos pareigūnas.

Karatė vaikams
VAIKŲ KARATĖmore_vert
KARATĖclose
Treneris: Sergej

Užsiėmimai vaikams nuo 6 metų ir vyresniems. Užsiėmimų programoje: tradicinio karatė pradmenys, koncentraciją ir drausmę lavinantys pratimai, taisyklingos laikysenos profilaktika, judrumo žaidimai. Mokiniai ruošiami pradiniam kvalifikaciniam laipsniui, dalyvauja varžybose. Būtina medicininė pažyma apie sveikatos būklę. Pasirašoma lankytojo sutartis.

Aikido vaikams
VAIKŲ AIKIDOmore_vert
AIKIDOclose
Treneris: Algis

Japonų kovos meno Aikido treniruotės skirtos tiems, kurie ieško ir bando suderinti tiek fizinį lavėjimą, tiek žmogiškųjų vertybių puoselėjimą. AI – harmonija (meilė), KI – energija, DO – kelias, tai yra Taikos kelias. Aikido nėra sportas, jame nėra varžybų, nes didžiausia pergalė žmogui yra ta, kurią pasiekia savyje, prieš save patį. Tad šis kovos menas tinkamas nepriklausomai nuo amžiaus ar fizinio pasirengimo lygio. Vaikų grupė nuo 8 metų ir vyresniems.

Gimnastika vaikams
VAIKŲ GIMNASTIKAmore_vert
VAIKŲ GIMNASTIKAclose
Trenerė: Gabija

Gimnastika padeda koreguoti vaiko laikyseną, koordinaciją ir pusiausvyrą. Užsiimant gimnastika darniai vystosi visi kūno raumenys, didėja sąnarių lankstumas, tobulinama pusiausvyra, išmokstama valdyti kūno judesius. Ugdomi ryžtingumas ir ištvermė. Į gimnastikos grupes priimami vaikai nuo 5 metų.

sportiniai
SPORTINIAI ŠOKIAI VAIKAMSmore_vert
SPORTINIAI ŠOKIAI VAIKAMS IR PAAUGLIAMSclose
Trenerė: Justina

Tai puiki meno ir sporto išraiška vaikui. Lavinama korektiška laikysena, gražios pėdos, pojūtis muzikai ir saviraiškai. Amžiaus grupės: 5-7 m. naujokai, 8-10 m., 9-12 m. pažengę, 11-14 m. pažengę. Šokiai MAŽYLIAMS 3-5 m.

gatves
GATVĖS ŠOKIAI VAIKAMS, PAAUGLIAMSmore_vert
GATVĖS ŠOKIAI VAIKAMS, PAAUGLIAMSclose
Trenerė: Erika

Gatvės šokių pamokose su Erika mokysitės bazinių šokių žingsnių ir įvairių choreografijų. Trenerės pagrindinis tikslas - mokinių gebėjimas atsipalaiduoti, labiau pasitikėti savimi bei mokėti ištransliuoti savo mintis bei emocijas per judesį. Pamokų metu mokiniai ruošis dalyvauti šokių konkursuose.

Masažas
MASAŽASmore_vert
Masažasclose
Specialistė: Ana

Giliųjų raumenų, sportinis, klasikinis, atpalaiduojantis, limfodrenažinis masažas, individualizuota masažo terapija.


Grįžti į viršų