Dėmesio!
Tvarkaraštis gali keistis. Sekite mus:
Valstybinių švenčių dienomis užsiėmimai nevyksta.


Užsiėmimai suaugusiems
Diena Laikas Treniruotė Treneris Aukštas
I 08:30 Kineziterapinė mankšta* Solveiga 1
17:45 Funkciniai diržai (registracija tel. 8 622 82397) Jūratė 1
18:45 Rato treniruotė*
Registracija
Dominykas 1
18:20 Solo Latino Naujokės (nevyks iki rudens) Jurgita 2
19:30 Salsa/Bachata poroms (nevyks iki rudens) Jurgita 2
19:45 Slow&Strong* Giedrė 1
II 08:30 Joga (nevyks iki rudens) Vilma 2
10:30 Joga SENJORAMS (nevyks iki rudens) Vilma 2
9:00 Pump (registracija tel. 8 682 57802) Giedrė 1
18:30 Fitness Dance* (nevyks iki rudens) Erika 1
19:00 Kalanetika* Dalia 2
19:30 Funkcinė treniruotė* Rusnė 1
20:00 Savigyna suaugusiems (registracija tel. 8 686 16894) Sergej 2
III 7:45 Funkciniai diržai (registracija tel. 8 622 82397) Jūratė 1
08:30 Kineziterapinė mankšta* Solveiga 1
17:45 Anticeliulitinė treniruotė* Giedrė / Rusnė 1
18:45 Rato treniruotė*
Registracija
Dominykas 1
17:00 Solo Latino Naujokės
Registracija
Jurgita 2
18:10 Solo Latino Pramokusios Jurgita 2
19:20 Solo Latino Pažengusios (nevyks iki rudens) Jurgita 2
19:45 Slow&Strong* Giedrė 1
IV 9:00 Pump (registracija tel. 8 682 57802) Giedrė 1
17:45 Funkciniai diržai (registracija tel. 8 622 82397) Jūratė 1
18:30 Fitness Dance* (nevyks iki rudens) Erika 1
19:00 Kalanetika* Dalia 2
19:30 Funkcinė treniruotė* Rusnė 1
20:00 Savigyna suaugusiems (registracija tel. 8 686 16894) Sergej 2
V 08:30 Kineziterapinė mankšta* Solveiga 1
08:45 Kvėpuok-Judėk-Stiprėk (nevyks iki rudens) Jolanta 2
17:45 Funkciniai diržai (registracija tel. 8 622 82397) Jūratė 1
VI 08:30 Joga Vilma 2
09:30 Funkcinė treniruotė* Rusnė / Giedrė 1
VII 10:00 Pump* (nevyks iki rudens) Giedrė / Rusnė 1
16:00 Salsa/Bachata poroms (naujokai)(nevyks iki rudens) Jurgita 1
17:30 Salsa/Bachata poroms (pažengę)(nevyks iki rudens) Jurgita 1
19:00 Salsa/Bachata poroms (naujokai)(nevyks iki rudens)
Registracija
Jurgita 2
19:00 Kangoo Jumps
Registracija
Vitalij 1
*Galioja bendras grupinių treniruočių abonementas.
Abonemento kortelę gali įsigyti pas bet kurį trenerį, kurio užsiėmimas pažymėtas *.



Užsiėmimai vaikams

Dėmesio!
Užsiėmimai vaikams prasideda RUGSĖJĮ.


Diena Laikas Treniruotė Treneris Aukštas
VYKSTA VASARĄ:
II 10:30 Fizinio aktyvumo būrelis 6-11m. Giedrė 2
IV 10:30 Fizinio aktyvumo būrelis 6-11m. Giedrė 2
NEVYKS IKI RUDENS:
I 13:15 Sportiniai šokiai vaikams 5-7m. naujokai Justina 2
14:00 Gimnastika 5-9m. Gabija 2
15:00 Gimnastika 10-13m. Gabija 2
14:15 Sportiniai šokiai vaikams 1-2 klasė Justina 1
16:00 Sportiniai šokiai vaikams 3-4 klasė Justina 2
17:00 Sportiniai šokiai vaikams 5-8 klasė Justina 2
II 13:45 Gatvės šokiai 6-9 m. Erika 2
14:45 Gatvės šokiai 10-12 m. Erika 2
15:40 Gatvės šokiai 12-16 m. Erika 2
16:45 Karatė (pradedantieji nuo 6m.) Sergej 2
17:45 Karatė (pažengę) Sergej 2
16:30 Aikido 9-15m. Algis 1
17:30 Aikido 5-8m. (registracija 8 671 83539) Algis 1
III 14:00 Gimnastika 5-9m. Gabija 2
15:00 Gimnastika 10-13m. Gabija 2
IV 13:45 Gatvės šokiai 6-9 m. Erika 2
14:45 Gatvės šokiai 10-12 m. Erika 2
15:40 Gatvės šokiai 12-16 m. Erika 2
16:45 Karatė (pradedantieji nuo 6m.) Sergej 2
17:45 Karatė (pažengę) Sergej 2
16:30 Aikido 9-15m. Algis 1
17:30 Aikido 5-8m. (registracija 8 671 83539) Algis 1
V 13:15 Sportiniai šokiai vaikams 5-7m. naujokai Justina 2
14:15 Sportiniai šokiai vaikams 1-2 klasė Justina 2
16:00 Sportiniai šokiai vaikams 3-4 klasė Justina 2
17:00 Sportiniai šokiai vaikams 5-8 klasė Justina 2
18:00 Šokiai mažyliams 3-5 m. Justina 2